Paśko i Zespół Co To na Danielce 2019

Piosenka autorska, prawdziwa, z akompaniamentem profesjonalnych muzyków, z elementami rocka i bluesa… Prawda, że już brzmi to intrygująco? Pora zapoznać się formacją Paśko i Zespół Co To – w tym roku na Danielce 🙂

O Zespole

Przemek Paśko – związany ze środowiskiem kulturalnym Wrocławia, w bliskiej znajomości z ludźmi Teatru Muzycznego Capitol, od zawsze słuchający Trójki. Grywał i grywa na prywatkach, podśpiewując cudze piosenki, szczególnie Marka Grechuty, Stanisława Soyki, Raz Dwa Trzy i czterystu dwudziestu innych „skaldów”.
Bez nadziei na życie z muzyki, oswoił również biegun odległy od sztuki.
Odkąd zaproszony został do występu w słynnym wrocławskim antykabarecie, rozpoczął pisanie własnych utworów. Wiele z tych piosenek znalazło uznanie w gronie jego przyjaciół. Zaprosił więc muzyków, z ciekawości jak zabrzmi to w zespole. Przy okazji nagrali płytę. Na cześć znakomitego trójmiejskiego teatrzyku, którego występ utrwalony został w filmie Janusza Morgensterna „Do widzenia, do jutra” zespół otrzymał nazwę „CO TO”. Zarówno płyta jak i pierwszy na niej utwór nosi tytuł „Błędne Koło”. Niezależny od niczego. Muzyka jest dla niego jedynie źródłem radości. Z nadzieją, że ktoś polubi te dźwięki i słowa w oczekiwaniu na więcej.

W 2018 wyszła ukazała się druga płyta zespołu, zatytułowana…”Druga” – równie dobra 🙂

Skład Zespołu

Przemysław Paśko
Andrzej „Szary” Szeremet
Dominik Gawroński
Filip Laszuk
Joanna Kwaśnik
Żenia Betliński

Linki

strona zespołu na facebooku:
https://www.facebook.com/paskoicoto

Kamień – Paśko i Zespół Co To

Krótki film o „Paśko i Co To”

Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka