WESPRZYJ NAS

Festiwal Danielka jest przedsięwzięciem typu non-profit, finansowanym z dotacji, darowizn i umów promocyjnych. Nie mamy stałych źródeł finansowania. Całość doraźnie pozyskanych funduszy przeznaczamy na organizację Festiwalu. Główny organizator imprezy – Fundacja Promocji Kultury i Turystyki „Z Nurtem Danielki” – nie prowadzi działalności gospodarczej, natomiast realizuje cele statutowe, w które wpisuje się Festiwal Danielka.
Organizację Festiwalu Danielka można wesprzeć darowizną,  wpłacaną bezpośrednio na konto festiwalowe, należące do Fundacji. Dane do przelewu: Fundacja Promocji Kultury i Turystyki „Z Nurtem Danielki”, nr konta: 80 1140 2004 0000 3902 8245 6080, mBank SA, z dopiskiem: „środki na cel: Festiwal Danielka”
Darowiznę dla Fundacji można odliczyć od podatku. Szczegóły można znaleźć pod tym linkiem: https://publicystyka.ngo.pl/darowizna-dla-organizacji-pozarzadowej-ktora-nie-ma-statusu-opp
Zapraszamy do współpracy firmy, które mogą i chcą nas wesprzeć. Oferujemy działania promocyjne w uzgodnionym zakresie – prosimy o kontakt.
Tutaj można pobrać oficjalne pismo z prośbą o wsparcie.

Teraz możecie wesprzeć Festiwal za pośrednictwem portalu zrzutka.pl i otrzymać atrakcyjne i praktyczne nagrody. Jest to jeden z nielicznych portali, który nie pobiera prowizji od wpłat.

Obiecujemy, że każda dotacja przyczyni się do podniesienia poziomu organizacyjnego i artystycznego Festiwalu 🙂

Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka