image

IDEA
Piosenki turystycznej najlepiej słucha się w górach – co do tego nie ma żadnych wątpliwości.
Spotkanie na Festiwalu w Dolinie Danielki daje niesamowitą radość ze wspólnego muzykowania w przepięknej scenerii z ludźmi którzy czują ducha Beskidów.
Ale jest jeszcze ta bardziej intymna strona poezji śpiewanej.
Dzień na szlaku, a potem ognisko, wspólny posiłek, granie i śpiewanie do rana – to niezapomniane przeżycie. Stąd właśnie wziął się pomysł Danielkowego Zlotu Gwiaździstego.

ZLOT
Zlot to 6 dniowy rajd górski, prowadzący różnymi trasami do Danielki na Festiwal. Każda z nich ma inny stopień trudności i inny charakter – dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.
W tym roku są następujące trasy:

Zobacz na multimedialnej mapie wszystkie trasy wraz z punktami pośrednimi 🙂

MUZYKA
Oczywiście najważniejszym elementem rajdu jest muzyka. Na każdej trasie towarzyszyć nam będzie jeden zespół, który wystąpi na Festiwalu Danielka. Dzięki temu graniu nie będzie końca, a cowieczorne muzykowanie będzie wspaniałym preludium do Festiwalu.
Na trasach pojawią się zespoły:

  • Trasa 1 – Pod Wiatr
  • Trasa 3 – Byle do Góry & Labolare

GRA
Żeby lepiej poznać same Beskidy podczas zlotu rozgrywana będzie Wielka Gra Terenowa. Trasy zmierzą się z zadaniami związanymi z m.in. fotografią, dziennikarstwem, muzyką, sztuką filmową.
Wszystkie zadania będą na bieżąco pojawiały się na naszej stronie – Ci, którym nie uda się pojechać z nami, będą mogli też po części brać w niej udział, głosując na swoich faworytów.

Rajd poprowadzą przewodnicy z SKPG Harnasie.

Finał oczywiście na Festiwalu Danielka 🙂

Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka