Konkurs na Wielkim Budzeniu Niedźwiedzicy

Regulamin Konkursu Nalewek i Napitków na Wielkim Budzeniu Niedźwiedzicy 2016

1. Termin konkursu: 1 kwietnia, godzina … po koncercie Ziutka i Adasia.
2. Cel konkursu: popularyzacja spozywania napojów alkoholowych i bezalkoholowych jako sposobu na zdrowy styl zycia.
3. Miejsce konkursu; Chałupa Chemików w Danielce…
4. Zgłoszenia: chętni do udzialu przybywaja na miejsce odbywania się konkursu o wyznaczonej porze, przynosza do Organizatora konkursu napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz inne produkty regionalne wlasnej produkcji celem poddania ocenie organoleptycznej przez szacowne jurry powołane w tym celu przez Organizatora. Skład jurry zostanie poddany do publicznej wiadomości dopiero w dniu konkursu tuz przed jego rozpoczęciem dla uniknięcia dawania powodów do obecności na naszej imprezie wysłanników CBA.
5. Nagroda: Główną nagrodą w konkursie jest weekendowy pobyt dla dwóch osob w dowolnym teminie w okresie XI 2016- III 2017 z wyłączenim weekendu świątecznego i sylwestrowego. w Zajeździe pod Caryńską.
6. Organizator zastrzega sobie prawo dowolnej interpretacji regulaminu dla swoich partykularnych celów, nawet jesli będa one rażąco sprzeczne z wolą narodu i linią Partii.
Organizator ( tu jeden nieczytelny podpis).

Niniejszym rownież przypominam, że lista uczestników jest jeszcze niedomknięta z uwagi na tradycyjną opieszałość wielu z nich w dokonywaniu wszystkich formalności. Te osoby, które wywiązały się ze swoich zadań i dokonały zgłoszenia w formie pełnej mogą być pewne udziału w imprezie. Nie przewiduje sie otwarcia imprezy dla osób przybyłych bez formalnego zgłoszenia.
Z pozdrowieniami znad kanału lamansz Jerzasty.

Zobacz wydarzenie na facebooku.

Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka