Danielka 2015 – dziękujemy!

Nie będziemy się tym razem silić na podsumowanie, tym bardziej że Maciej Jędrzejko z grupy Banana Boat, która otworzyła sobotni Koncert Gwiazd na Danielce 2015 (notabene robiąc wręcz furorę) zrobił to chyba najtrafniej. Cytujemy więc Maćka:

Fantastyczny festiwal, jedna z najlepiej zorganizowanych plenerowych imprez muzycznych, na jakich byłem w życiu. Począwszy od toalet, miejsc do mycia, parkingów, poprzez pole namiotowe, punkt gastronomiczny, piaskownicę dla dzieci!!!!…skończywszy na świetnej scenie, odgrodzonej z boku, żeby się brać nie szwendała bez sensu. GENIALNE nagłośnienie, profesjonalni i dowcipni konferansjerzy i fantastyczna ekipa akustyków. A do tego jeszcze dopisała pogoda 🙂 Publiczność nieprzypadkowa – słuchająca, życzliwa, chętna do wspólnej zabawy z wykonawcami. Dla mnie występ na tym festiwalu – to był zaszczyt. DZIĘKUJĘ i pozdrawiam wszystkich cudownych wariatów, których poznałem 🙂

My też dziękujemy! Wkrótce będziemy dodawać zdjęcia, filmy itd.  i przeżywać Danielkę 2015  jeszcze raz. Zostańcie z nami!!!

Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka