14. edycja Festiwalu Danielka przeniesiona na 2021 rok

Kochani! Przykro nam, ale tegoroczny Festiwal Danielka jesteśmy zmuszeni odwołać. Poza wszystkimi formalno-prawnymi i organizacyjnymi uwarunkowaniami tej decyzji, nie chcemy iść na kompromis, jeśli chodzi o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Nie wyobrażamy sobie także Danielki w jakiejkolwiek alternatywnej formie, w oderwaniu od naszego, tak ukochanego Miejsca. Festiwal zawsze się odbywa w przepięknej Dolinie Danielki, przy Chałupie Chemików. Tak było w latach 1986-1991 i 2013-2019, tak będzie w przyszłości. Obiecujemy też, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Miejsce to pozostało takim, jakim jest obecnie – oddalone od zgiełku cywilizacji, gdzie czas spędza się w spokoju, wśród dobrych ludzi i w harmonijnej bliskości z nieskażoną przyrodą.
Już teraz zapraszamy na 14 edycję Festiwalu Danielka, która się odbędzie w ostatni weekend sierpnia 2021 roku. Wbrew pozorom to nie tak bardzo odległy termin, planujcie przyjazd już teraz 😊. W międzyczasie zapraszamy na nasze strony internetowe, gdzie postaramy się być na bieżąco z innymi wydarzeniami, a w ramach cyklu „Danielka w sieci” będziemy prezentować dostępne materiały związane z Festiwalem Danielka.
Z nadzieją i optymizmem patrzymy w przyszłość. Jesteśmy przekonani, że gdy minie ta cała zawierucha, świat będzie lepszy.
Nie dajcie się, bądźcie zdrowi, bądźcie z nami, kochamy Was!
Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka