zrzutka1

Zapraszamy na X Danielkę 🙂

Zapraszamy na „X Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej Danielka 2016”, który odbędzie się w dniach 26 – 28 sierpnia 2016 roku na terenie Chałupy Chemików w Ujsołach k. Żywca.

W tym roku mamy dwie okrągłe rocznice – X edycja, a także 30 lat od pierwszej Danielki.
Historię Festiwalu Danielka możemy podzielić na starożytną – lata 1986 – 1991 – i nowożytną – od udanej reaktywacji w 2013 roku. Przez te wszystkie lata nic się praktycznie nie zmieniło: znowu czeka na Was piękno doliny Danielki, mnóstwo atrakcji, pozytywnej energii, spotkań z fantastycznymi ludźmi i rzesza znanych i lubianych artystów w trakcie koncertów nocnych. Jak zwykle odbędzie się też koncert konkursowy, a także mecz piłki nożnej Wykonawcy kontra Organizatorzy.
Zachęcamy także do wsparcia imprezy np. za pośrednictwem strony https://pomagam.zrzutka.pl/festiwal-danielka-2016 Każda złotówka jest dla nas ważna i przybliża nas do celu, jakim jest udana X edycja festiwalu, który robimy przede wszystkim dla Was. Zostańcie swoimi sponsorami 🙂

Zacytujmy słowa Adama Drąga wypowiedziane w ramach podsumowania Danielki 2013 – reaktywacji Festiwalu po 22 latach przerwy:
„Chałupa Chemików ta sama, góry wokół te same, ludzie tacy sami – niezależnie od tego czy są w moim wieku, czy mają mniej niż 22 lata. Muzyka na estradzie tak samo brzmi, muzyka w schronisku do rana tak samo kochana, organizatorzy perfekcyjni w uszanowaniu nas wszystkich obecnych na Danielce. Wpiszcie sobie do kalendarza Festiwal w Danielce – zrozumiecie, że w bardzo malowniczej grupie jesteśmy w miejscu, które wyzwala spokój i miłość do tego co lubimy i które pozwala także uporać się z obawami wszelakiej maści.”

Nic dodać, nic ująć. Zapraszamy!

plakat 2016 program zmiana

partnerzy

eurokas1
pajak_logo
Cooltec1
log_esk_vert-11
bielsko_biala_logo
the-loop-_-b
logo_CKSiR
Elixir_logo_black2
kato
header-logo
logo_Spetech_fin_elementy-01-1
AirProducts
REVIS
ALMATUR
klara1
odziezturystyczna.pl

patronat medialny

website_logo_transparent_background_20
black_gorydlaciebie
LOGO-ZAK-888MHZ-pelne
Folk24
logobeskidy
logo_gazeta_ujsolska

promujemy

bbbike_baner_824x198px
klaster_baner_586x157px
bielsko_biala_logo
Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka