Noclegi

  • Miejsca noclegowe w Chałupie są w całości zarezerwowane, głównie dla wykonawców i organizatorów. Wejście do Chałupy jest możliwe tylko dla osób z odpowiednim identyfikatorem.
  • Namioty. Wszystkim zainteresowanym, którzy dostali odpowiedni pakiet ze zrzutki internetowej, lub przekażą datek na rzecz Festiwalu w wysokości 25 złotych po przyjeździe na imprezę, zapewnimy miejsce na rozbicie standardowego namiotu turystycznego na terenie Chałupy Chemików. Rozbicie namiotu będzie możliwe od środy 21 sierpnia. Przed rozbiciem namiotu prosimy zgłosić się do Recepcji, gdzie – po okazaniu zaświadczenia ze zrzutki lub po przekazaniu datku – zostanie przydzielone Wam miejsce. Namiot recepcyjny będzie zlokalizowany na wysokości Chałupy przy samej drodze.
  • Samochody campingowe (kampery). Bardzo prosimy o zgłoszenie chęci wjazdu kamperem na pole namiotowe na adres noclegi@festiwal.danielka.com.pl  do wtorku 20 sierpnia 2019, aby uzyskać potwierdzenie. Wjazd samochodem campingowym na pole namiotowe będzie możliwy do piątku 23.08.2019 do godziny 10:00 rano, po uzyskaniu potwierdzenia i po przekazaniu datku na rzecz Festiwalu (po przyjeździe) w wysokości 35 zł. Miejsce na zaparkowanie zostanie przydzielone w recepcji. Później, ze względów organizacyjnych, kamperem będzie można wjechać tylko na usytuowany w odległości około 300 – 400 m od Chałupy Chemików w górę doliny parking, gdzie może zostać pobrana opłata parkingowa.
    UWAGA! Wjazd samochodem campingowym na pole namiotowe wiąże się z przyjęciem do wiadomości, iż wyjazd może być możliwy dopiero w niedzielę 25.08.2019 po zakończeniu TPPS Danielka 2019, gdy pole namiotowe wystarczająco opustoszeje.
  • Bez śpiwora jak bez ręki… – wykonawcy, którzy nocują w Chałupie także powinni mieć swój śpiwór.
  • Zdecydowanie odradzamy zabieranie ze sobą zwierząt domowych.
  • Kontakt. We wszystkich sprawach związanych z noclegami można pisać na adres noclegi@festiwal.danielka.com.pl .
Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka