Wakacyjny konkurs filmowy „Zrzutka na 11. Danielkę”

Uwaga: niniejszym ogłaszamy konkurs wakacyjny pod hasłem „Zrzutka na 11. Danielkę”. Konkurs polega na przesłaniu do nas krótkiego filmiku promującego Danielkę i zrzutkę na Festiwal Danielka 2017 z różnych bardziej i mniej charakterystycznych miejsc i wydarzeń. Oto regulamin:

 1. Film o długości 10 – 60 sekund powinien do dnia 22 sierpnia 2017, godz. 23:59 zostać:
  • opublikowany (jako publiczny) przez autora na portalach facebook lub youtube – wówczas prosimy o przesłanie linku na adres konkurs@festiwal.danielka.com.pl lub w wiadomości na stronie https://www.facebook.com/FestiwalDanielka

  LUB

  LUB

  • udostępniony organizatorom w jakikolwiek inny sposób.
 2. Jakość techniczna nie jest najważniejszym kryterium, ale film powinien nadawać się do oglądania i słuchania. Jakość filmu nakręconego przeciętnym smartfonem powinna być wystarczająca.
 3. Tytuł filmu: „Zrzutka na 11. Danielkę”. W opisie dobrze jest poinformować, gdzie i/lub przy jakiej okazji nakręcono film.
 4. Film powinien zawierać zachęcenie do przybycia na XI Danielkę, a także do udziału w zrzutce na Festiwal Danielka 2017 na portalu zrzutka.pl  – w jakiejkolwiek formie.
 5. Film może (ale nie musi) zawierać element charakterystyczny dla miejsca, gdzie został nakręcony lub dla wydarzenia, w trakcie którego był robiony. Dodatkowa informacja w formie wypowiedzi / napisu będzie mile widziana. Miejscem może być przykładowo Statua Wolności w Nowym Jorku, albo Kąpielisko Odkryte OSiR w Bytomiu; wydarzeniem: Giełda Piosenki w Szklarskiej Porębie, albo Zebranie Rodziców w Szkole Podstawowej w Starych Babicach.
 6. Film nie może zawierać treści wulgarnych, rasistowskich, sprzecznych z prawem itp.
 7. Przesłany film po dopuszczeniu przez organizatorów zostanie opublikowany na stronach http://festiwal.danielka.com.pl/https://www.facebook.com/FestiwalDanielka/ i na kanale Festiwal Danielka portalu YouTube. Organizator zastrzega sobie prawo do drobnych korekt filmu, np. poprzez dodanie adresów stron internetowych Festiwalu i zrzutki.
 8. Nagrodzone zostaną filmy, które uzyskają największy odzew na ww. stronach (liczba wyświetleń, udostępnień, komentarzy, polubień itp.). Interpretacja wyników w sytuacjach nieoczywistych należy do organizatorów, którzy ponadto mogą ogłosić dodatkowe głosowanie.
 9. Pierwsza nagroda to pakiet: płyta z Danielki 2016 ze specjalną dedykacją od Organizatorów + pamiątkowy dyplom dla zwycięzcy konkursu + darmowe rozbicie namiotu na terenie Chałupy Chemików w czasie Festiwalu + bloczki na 2 darmowe posiłki do wykorzystania w czasie festiwalu + 2 darmowe noclegi dla 2 osób w Chałupie Chemików do końca maja 2018 roku + koszulka z Danielki 2017. Wyróżnienia – płyty z Danielki 2016 i koszulki z Danielki 2017. Ilość wyróżnień i ewentualne inne nagrody – w gestii organizatorów.

Przykładowy filmik tutaj:

Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka