Zgłoszenia

W celu zgłoszenia się do konkursu należy pobrać formularz zgłoszeniowy w dowolnym formacie, wypełnić go, zapisać lub zeskanować i wysłać na adres konkurs@festiwal.danielka.com.pl. Oprócz wypełnionego formularza zgłoszenia Wykonawca powinien przesłać teksty z chwytami 2 utworów (w tym co najmniej jednego własnego) oraz nagranie mp3 jednej piosenki (jakość techniczna nagrania nie ma znaczenia).

Każdy z Wykonawców może wziąć udział w konkursie jeden raz.

Podczas występu konkursowego Wykonawca powinien zaprezentować dwa lub trzy utwory, z tego co najmniej jeden własny (muzyka i/lub słowa). Utwory powinny być grane i śpiewane „na żywo”.

Występ Wykonawców będzie oceniało Jury, które przyzna nagrody – za piosenkę, za wykonanie, wyróżnienia specjalne.

Formularze zgłoszeń:

Zgłoszenie można też wysłać bezpośrednio jako wiadomość e-mail na adres konkurs@festiwal.danielka.com.pl zawierającą:

  1. dane kontaktowe wykonawcy,
  2. skład zespołu, instrumenty, informację czy osoba chce skorzystać z noclegu na terenie Chałupy,
  3. listę prezentowanych utworów oraz ich autorów,
  4. wymagania techniczne dotyczące występu (ilość mikrofonów, wejść liniowych itp.)

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 sierpnia. Zgłoszenie uznaje się za przyjęte, jeśli w ciągu 3 dni zgłaszający dostanie odpowiedź z potwierdzeniem. Lista wykonawców konkursowych zostanie wyłoniona drogą kwalifikacji, która odbędzie się w 2 turach: 7 sierpnia oraz 22 sierpnia. Po każdej turze listę zakwalifikowanych wykonawców opublikujemy na naszej stronie.

Każdemu z Wykonawców zapewniamy: bezpłatne miejsce noclegowe w Chałupie lub w namiocie (w zależności od ilości i kolejności zgłoszeń), odpowiednie nagłośnienie występu konkursowego, możliwość wzięcia udziału w próbach mikrofonowych.

Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka