Piotr Woźniak i Chwila Nieuwagi na Danielce 2017

Z przyjemnością przedstawiamy mariaż muzyczny „Piotr Woźniak i Chwila Nieuwagi”, który wystąpi w piątkowy wieczór na Danielce 2017 🙂

Otóż Piotr Woźniak postanowił połączyć siły z Chwilą Nieuwagi – i powstał projekt koncertowy. Są to piosenki Piotra (taki program „the best of” – repertuar został wybrany z wszystkich trzech płyt, łącznie z tymi starymi piosenkami z lat 70.) zagrane przez Chwilę, zaaranżowane wspólnie, zaśpiewane przez Piotra, czasem w duecie z Martyną (a ich głosy są wprost stworzone do współbrzmienia!), w programie jest też oczywiście parę piosenek solowych albo zagranych wspólnie z wiolonczelistką Anią Papierz, która też bierze udział w koncercie.
Napisali o nim tak:
„Spora garść muzyczno-słownych refleksji „udźwięczniona” i „nagłośniona” przez zespół, kreujący własne brzmienie, oparte na folkowych i jazzowych fascynacjach muzyków. Charyzmatyczny wokalista, kompozytor, autor i producent Piotr Woźniak tym razem zaprasza do współtworzenia grupę Chwila Nieuwagi. Prawdopodobny miks liryki z żywiołowością, dialog dwóch oryginalnych wokalnych osobowości, Pulsowanie i przenikanie się wielu muzycznych światów. Razem przekroczą granice stylistycznych szufladek oraz krain geograficznych. Zapis koncertu artyści planują wydać w formie płyty.”

 

No cóż, szykuje się prawdziwa, muzyczna uczta 🙂
Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka