Noclegi 2018

  • Miejsca noclegowe w Chałupie są w całości zarezerwowane, głównie dla wykonawców i organizatorów. Wejście do Chałupy jest możliwe tylko dla osób z odpowiednim identyfikatorem.
  • Namioty. Wszystkim zainteresowanym zapewnimy miejsce na rozbicie namiotu na terenie Chałupy Chemików lub w pobliżu. Rozbicie namiotu będzie możliwe od środy 22 sierpnia. 25 złotych to jednorazowa opłata za rozbicie standardowego namiotu turystycznego (niezależnie od liczby osób w namiocie). Przed rozbiciem namiotu prosimy zgłosić się do Recepcji, gdzie zostanie przydzielone Wam miejsce. Namiot recepcyjny będzie zlokalizowany na wysokości Chałupy przy samej drodze.
  • Samochody campingowe (kampery). Bardzo prosimy o zgłoszenie chęci wjazdu kamperem na pole namiotowe na adres noclegi@festiwal.danielka.com.pl  do wtorku 21 sierpnia 2018, aby uzyskać potwierdzenie. Wjazd samochodem campingowym na pole namiotowe po uzyskaniu potwierdzenia będzie możliwy do piątku 24.08.2018 do godziny 10:00 rano. Wjazd na pole namiotowe wiąże się z uiszczeniem opłaty 35 zł w recepcji, tam też zostanie przydzielone miejsce. Później, ze względów organizacyjnych, kamperem będzie można wjechać tylko na usytuowany w odległości około 300 – 400 m od Chałupy Chemików w górę doliny parking, gdzie może zostać pobrana opłata parkingowa.
    UWAGA! Wjazd samochodem campingowym na pole namiotowe wiąże się z przyjęciem do wiadomości, iż wyjazd będzie możliwy dopiero w niedzielę 26.08.2018 po zakończeniu TPPS Danielka 2018, gdy pole namiotowe wystarczająco opustoszeje.
  • Bez śpiwora jak bez ręki… – wykonawcy, którzy nocują w Chałupie także powinni mieć swój śpiwór.
  • Zdecydowanie odradzamy zabieranie ze sobą zwierząt domowych.
  • Kontakt. We wszystkich sprawach związanych z noclegami można pisać na adres noclegi@festiwal.danielka.com.pl .
Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka