Nasi przewodnicy

Czyli zapraszamy do poznania bliżej osób, które poprowadzą nas po górach na Danielkę!

1 Trasa dziecięca – Aleksandra Ginter –
przewodnik beskidzki, działa w Studenckim Kole Przewodników Górskich „Harnasie” z Gliwic, wspiera Fundację Prodeste z Opola w organizacji obozów wędrownych dla młodzieży z autyzmem. Z wykształcenia matematyk, z zawodu… niestety nie. Większość weekendów spędza poza domem – głównie w górach – a gdy urlop nie wystarcza, rzuca pracę, żeby podróżować. Po godzinach rozwija swoje tajemne hobby związane z azjatycką popkulturą.

2 Trasa – z Gorcstoku na Danielkę – Tomasz Bochenek –
przewodnik beskidzki, aktywny członek Studenckiego Koła Przewodników Górskich „Harnasie” z Gliwic. Zawodowo inżynier ruchu drogowego, wolny czas niezależnie od pory roku spędza z dala od miejskiego zgiełku, poświęcając się wszelkim aktywnościom i sportom górskim. Hobbystycznie fotograf krajobrazowy. Wielbiciel makaronu w każdej postaci i „złocistego trunku” na który zawsze znajdzie miejsce w plecaku.

3 Trasa – krótka – Krzysztof Krawiec –
obecny prezes Studenckiego Koła Przewodników Górskich „Harnasie” z Gliwic, przewodnik beskidzki, podróżnik, instruktor narciarski, fascynat kolei. Podróżujący zawsze z gitarą i uśmiechem na twarzy. Smakosz napojów chmielowych, koneser potraw jednogarnkowych, wielbiciel wycieczek niejednodniowych – ogólnie rzecz ujmując prawdziwy wędrowiec Emotikon wink
Zapraszamy na Zlot!

 

1  Przewodnicy  2

Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka