Konkurs wakacyjny Danielka 2016

Uwaga: niniejszym ogłaszamy konkurs wakacyjny pod hasłem „Zrzutka na X Danielkę”. Konkurs polega na przesłaniu do nas krótkiego filmiku promującego Danielkę i zrzutkę na Festiwal z różnych bardziej i mniej charakterystycznych miejsc i wydarzeń. Oto regulamin:

 1. Film o długości 10 – 60 sekund powinien do dnia 19 sierpnia 2016 zostać:
  • opublikowany przez autora na portalu youtube – wówczas prosimy o przesłanie linku na adres konkurs@festiwal.danielka.com.pl lub w wiadomości na stronie https://www.facebook.com/FestiwalDanielka

  LUB

  LUB

  • udostępniony organizatorom w jakikolwiek inny sposób.
 2. Jakość techniczna nie jest najważniejszym kryterium, ale film powinien nadawać się do oglądania i słuchania. Jakość filmu nakręconego przeciętnym smartfonem powinna być wystarczająca.
 3. Tytuł filmu: „Zrzutka na X Danielkę”. W opisie dobrze jest poinformować, gdzie i/lub przy jakiej okazji nakręcono film.
 4. Film powinien zawierać zachęcenie do przybycia na X Danielkę, a także do udziału w zrzutce na Festiwal Danielka 2016 na portalu pomagam.zrzutka.pl (lub w skrócie – zrzutka.pl) – w jakiejkolwiek formie.
 5. Film powinien zawierać element charakterystyczny dla miejsca, gdzie został nakręcony lub dla wydarzenia, w trakcie którego był robiony. Dodatkowa informacja w formie wypowiedzi / napisu będzie mile widziana. Miejscem może być przykładowo Statua Wolności w Nowym Jorku, albo Kąpielisko Odkryte OSiR w Bytomiu; wydarzeniem: Giełda Piosenki w Szklarskiej Porębie, albo Zebranie Rodziców w Szkole Podstawowej w Starych Babicach.
 6. Film nie może zawierać treści wulgarnych, nieprzyzwoitych, sprzecznych z prawem itp.
 7. Przesłany film po dopuszczeniu przez organizatorów zostanie opublikowany na stronach http://festiwal.danielka.com.pl/ oraz https://www.facebook.com/FestiwalDanielka/ Organizator zastrzega sobie prawo do drobnych korekt filmu, np. poprzez dodanie adresów stron internetowych Festiwalu i zrzutki.
 8. Nagrodzone zostaną filmy, które uzyskają największy odzew na ww. stronach. Liczy się ilość reakcji na facebooku na stronie https://www.facebook.com/FestiwalDanielka (1 pkt), komentarzy na stronie https://www.facebook.com/FestiwalDanielka i na odpowiednim wpisie na stronie http://festiwal.danielka.com.pl (2 pkt), udostępnień na facebooku (3 pkt), komentarzy na stronie https://pomagam.zrzutka.pl/festiwal-danielka-2016 (3 pkt). Interpretacja wyników w sytuacjach nieoczywistych należy do organizatorów.
 9. Pierwsza nagroda to pakiet: koszulka festiwalowa, bezpłatne rozbicie namiotu na Danielce 2016, bloczek na posiłki na festiwalowym stoisku gastronomicznym 2016 (26 i 27 sierpnia) i 2 bezpłatne noclegi w Chałupie Chemików. Wyróżnienia – koszulki festiwalowe Danielka 2016. Ilość wyróżnień i ewentualne inne nagrody – w gestii organizatorów.

Przykładowy filmik tutaj:

Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka