Konkurs na film

UWAGA! Ogłaszamy Konkurs na najlepszy/najciekawszy/najoryginalniejszy/najbardziej zaskakujący filmik wideo, będący zaproszeniem/zachęceniem do udziału w Festiwalu Danielka 2023. Poniżej krótki regulamin konkursu:

1. Filmy można udostępnić publicznie na swoim profilu na facebooku lub na youtube i przesłać nam link, albo przesłać do nas gotowy film wetransferem, podając nam link w messengerze, lub przesyłając go w wiadomości e-mail pod adres info@festiwal.danielka.com. Można też wysłać film przez whatsapp (jeśli wielkość na to pozwoli) – nr telefonu podamy na żądanie w wiadomości na fb.

2. Film może mieć maksymalnie 2 minuty długości, format dowolny z tych powszechnie używanych.

3. Termin zgłaszania filmów do konkursu – do 20 sierpnia 2023 włącznie, z tym, że film może być udostępniony publicznie wcześniej.

4. Główną nagrodę przyzna specjalna Komisja, a będzie to opaska uprawniająca do udziału w Festiwalu Danielka 2023 + koszulka festiwalowa 2023 w wybranym rozmiarze + upominek-niespodzianka od jednego z naszych partnerów. Komisja zastrzega sobie prawo do przyznania większej ilości nagród. Nagroda(y) zostanie przyznana w dniu 21 sierpnia.

5. Jeśli zwycięzcą okaże się darczyńca który już wpłacił na zrzutkę, może zamiast opaski/koszulki dostać np. zwrot adekwatnej kwoty.

6. Do Konkursu nie liczą się filmy od wykonawców, którzy wystąpią na Festiwalu. Wykonawców prosimy o filmy niezależnie od Konkursu.

Do dzieła 🙂

Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka