Festiwal Danielka już za:
+ +
34 dni
18 godzin
25 minut
1 sekunda

Darowizna

Festiwal Danielka jest przedsięwzięciem typu non-profit, finansowanym z dotacji, darowizn i umów promocyjnych. Nie mamy stałych źródeł finansowania. Całość doraźnie pozyskanych funduszy przeznaczamy na organizację Festiwalu. Główny organizator imprezy – Stowarzyszenie „Chałupa Chemików” – nie prowadzi działalności gospodarczej, natomiast realizuje cele statutowe, w które wpisuje się Festiwal Danielka.

Darowiznę można wpłacić bezpośrednio na nasze konto festiwalowe:
Stowarzyszenie „Chałupa Chemików” w Katowicach, nr konta: 78 1560 0013 2021 9689 3000 0002, GETIN-NOBLE Bank, z dopiskiem: „środki na cel: Festiwal Danielka 2019”
Obiecujemy, że każda dotacja przyczyni się do podniesienia poziomu organizacyjnego i artystycznego Festiwalu 🙂
Zapraszamy do współpracy firmy, które mogą i chcą nas wesprzeć. Oferujemy działania promocyjne w uzgodnionym zakresie – prosimy o kontakt.
Tutaj można pobrać podpisane pismo z prośbą o wsparcie Festiwalu Danielka 2019.

Zrzutka

Obecnie prowadzimy zbiórkę pieniędzy od osób prywatnych, za pośrednictwem portalu zrzutka.pl. (link poniżej). Portal nie pobiera prowizji przy wpłatach, natomiast można go wesprzeć, zgadzając się na potrącenie kosztów obsługi transakcji. Gorąco zachęcamy do wsparcia nas w tej formie, oferujemy szereg nagród i pamiątek. Namawiamy także do udostępniania – to również jest forma wsparcia 🙂

nagrody zrzutkowe

Danielkowa torba ekologiczna

Prezentujemy kolejną nagrodę zrzutkową – torbę bawełnianą z logo Danielki 2019. Zauważcie n...

Śpiewniczek 2018

Jedną z wielu nagród zrzutkowych jest śpiewniczek z Danielki 2018. Zawiera on m.in. teksty z chwy...

Wszystkie prawa zastrzeżone @ TPPS Danielka